Проїзд автошляхами державного значення Черкащини забезпечено

105 одиниць техніки та 120 робітників працювали з вечора 17 січня, вночі 18 січня на автодорогах Черкаської області для забезпечення безпечного та безперебійного проїзду. Вночі мокрий сніг, місцями з дощем, штормові пориви вітру ускладнювали рух автотранспорту.

Проводилося очищення проїзної частини та узбіччя від снігу, оброблення автошляхів піщано-соляної сумішшю для ліквідації зимової слизькості. Наразі роботи на автодорогах області продовжуються, також проводяться роботи із очистки від снігу узбіччя, автопавільйонів громадського транспорту та тротуарів. За добу використано понад 2000 тонн протиожеледної суміші.

Станом на ранок 18 січня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає.

Будьте обережними та уважними за кермом, поступайтеся дорогою снігоприбиральній техніці. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Про місця ускладнення проїзду дорогами державного значення Черкащини повідомляйте телефоном на цілодобову диспетчерську лінію Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області