Провели масштабну акцію #ЧистаЧеркащина2021. Продовжуватимемо, – Олександр Скічко на прес-конференції «100 днів»

Акцію #ЧистаЧеркащина2021 планують продовжувати на території області й надалі. Про це сказав у ході прес-конференції про 100 днів роботи на посаді очільник ОДА Олександр Скічко. Він зауважив, що, завдяки ініціативі жителів регіону, акція набула неабияких масштабів.

– До нас почали звертатись, писати в соціальних мережах. Урешті нам вдалося доєднати до акції практично всі територіальні громади, залучили тоді 5 тисяч осіб, – сказав пан Олександр. – Власними ж силами, зокрема представників влади, прибрали берегову лінію черкаського мікрорайону Дахнівка. Будемо продовжувати акцію. Плануємо знову провести на початку літа. І я запрошую всіх доєднуватись.