Про державну підтримку розвитку галузі тваринництва у 2020 році

Суб᾽єктам господарювання Черкаської області цьогоріч нарахували 55,8 млн грн державної підтримки з розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Зокрема на підтримку розвитку молочного та м᾽ясного скотарства спрямували 14,5 млн грн, інформують у Департаменті агропромислового розвитку ОДА.

За побудовані та введені в дію тваринницькі ферми і комплекси, частково відшкодували 29,2 млн гривень з державного бюджету.

У 2020 році вперше суттєву підтримку отримала галузь бджільництва. Власникам бджолосімей за наявні бджолосім’ї нарахували та перерахували в повному обсязі 12,1 млн гривень.

Документи прийняли від 245 сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.

За отриманням дотації звернулися 1220 власників пасік у яких утримується 58,5 тисячі бджолосімей. З них 97 % утримується у особистих селянських господарствах.

Фінансова підтримка бджільництва дасть поштовх до розвитку галузі та позитивно вплине на нарощування виробництва продукції бджільництва.