При ОВА запрацювала молодіжна рада

Молодіжна рада при Черкаській обласній військовій адміністрації розпочала роботу. Її створили, відповідно до розпорядження очільника області.

Головна мета роботи – залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в регіоні. Сьогодні на першому офіційному засіданні обрано голову молодіжної ради. Ним став Олександр Розанов. Також присутні обрали заступника та секретаря. Ухвалили рішення про затвердження профільних комітетів.

– Маємо багато ідей для проєктів, планів нашої роботи, – наголосив Олександр Розанов. – Тож розпочинаємо ефективну роботу, щоб мати гарний результат.

Наразі молодіжна рада  – це 22 особи із різних громад області. Найближчим часом заплановано провести добір серед охочих долучитись до роботи в цій сфері.

– Дієвість, ефективність, результативність роботи з молоддю та для молоді – головні принципи діяльності, – наголосив під час зустрічі з молодіжною радою заступник очільника області Олександр Шамрай. –  Наш незмінний пріоритет  – співпраця та підтримка молоді Черкащини. Маємо зміцнювати наше партнерство. Реалізовувати спільні ініціативи. Найголовніше, щоб вони були максимум корисні.

Довідково, за інформацією обласного управління  у справах сім’ї, молоді та спорту,впродовж цього року проведено 308 молодіжних заходів. Ними охоплено понад 28 000 осіб.