Понад тисячу рейдів провели фахівці Держлісохорони для виявлення лісопорушень на Черкащині

На Черкащині посилена рейдова робота з охорони держлісфонду. З початку рокупрацівники державної лісової охорони провели 1060 рейдів. На території держлісфонду виявили 24 випадки незаконних рубок – об’ємом 181,8 кубометрів деревини, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Сума заподіяних збитків становить 1,3 млн грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали восьми справ щодо незаконних рубок.

Працівники Держлісохорони проводять перевірки за окремо встановленими графіками для попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень. Автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.

Довідково:

Протягом 2019 року працівниками державної лісової охорони проведено 1170 рейдів з охорони лісів. Було виявлено 41 випадок незаконної рубки деревини загальним обсягом 212 кубометрів. Лісопорушниками заподіяно шкоди на 1,71 млн грн. Дев’ять справ було передано до правоохоронних органів – дві справи закриті за рішеннями судів, по семи справах наразі тривають слідчі дії.

Стрічка новин