Понад 2,8 млн грн надійшло до бюджетів Черкащини за надані адмінпослуги з питань ведення Державного земельного кадастру

Спеціалісти Держгеокадастру Черкаської області за вісім місяців 2021 року спрямували до місцевих бюджетів понад 2,8 млн гривень за надані адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Найбільше – 2,7 млн грн – громадяни та юридичні особи сплатили за отримання відомостей із Державного земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори виготовили 26 221 такий документ.

Серед безоплатних найбільше надано послуг із державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягів із ДЗК (29 540) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку – 7 997 послуг.

Усього цього року Держгеокадастр Черкаської області надав близько 74 тис. адміністративних послуг з питань ведення ДЗК, із яких 43,5 тис. (59%) – безоплатно.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області