Понад 200 мисливців перевірила єгерська служба держлісгоспів минулими вихідними

Мисливствознавці, єгерська служба та працівники державної лісової охорони лісгоспів Черкащини склали 65 протоколів на порушників правил полювання. Тільки протягом минулих вихідних мисливствознавцями та єгерською службою держлісгоспів у ході рейдів було перевірено понад 200 мисливців.

У ході патрулювань, окрім іншого, проводиться роз’яснювальна робота серед мисливців та нагадування правил полювання. За словами Володимира Рибалки, завідувача сектору мисливського господарства обласного управління, у держлісгоспах області діють 34 рейдові бригади. З початку року працівниками лісогосподарських підприємств провели майже 850 рейдів.

Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, передбачених ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», полювання в заборонених місцях та в недозволений час.

До слова, автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Довідково:

8 серпня на Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 30 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю. Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства