Понад 2 млн тонн зерна зібрали аграрії Черкащини

Більше 2 млн 311 тис. тонн збіжжя зібрали на Черкащині. Аграрії вже обробили 66% площ.  Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку ОВА.

Середня урожайність цьогоріч становить 59,7 ц/га. Минулоріч вона була дещо меншою – 53,1 ц/га.

За показниками урожайності зернових та зернобобових культур, Черкащина входить до п’ятірки лідерів серед областей України.

Також у господарствах області триває збір пізніх зернових  і технічних культур. Так, кукурудзу зібрано на 42 % площі, намолочено 996 тис. тонн.

З технічних культур обмолочено 87% площі соняшника. Майже завершили збір сої. ЇЇ обмолочено на площі 167,4 тис. га, що становить 91% до плану.

Також в господарствах області триває збір цукрових буряків. Накопано 238 тис. тонн, урожайність становить 419,1 ц/га.