Понад 16 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Черкащини

За січень – липень платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 16 281 млн грн податків, зборів і платежів. Порівняно з результатами за аналогічний період минулого року, до бюджетів спрямовано на 24% більше надходжень. Про це інформують у ГУ ДПС області.

До державного бюджету України сплатили 9 155 млн грн, що на 25,7% перевищує минулорічні показники. Місцеві бюджети Черкаської області отримали 7 126 млн грн, що на 21,8% більше показника січня – липня 2023 року.

Також на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат спрямовано 7 848 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 11% більше, порівняно з показником січня – липня минулого року.