Помер черкащанин, який започаткував багатоборство тілоохоронців

У віці 73-х років 8 листопада помер генерал-майор у запасі Служби безпеки України, начальник служби охорони першого президента України Леоніда Кравчука та засновник професійно-прикладного виду спорту «багатоборство тілоохоронців» Василь Федорович Вакуленко.

Народився в селі Новоселиця Чигиринського району на Черкащині. Починаючи з 1994 року Василь Федорович розвивав охоронну справу та спорт тілоохоронців в Україні та світі. Він був незмінним генеральним суддею міжнародної категорії чемпіонатів багатоборців, яку він вкотре підтвердив на  ХХІІІ Чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців, який пройшов цьогоріч на Черкащині.

Василь Вакуленко мав почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» за заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, за мужність і самовідданість та з нагоди 17-тої річниці незалежності України, за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності і безпеки Української держави та бездоганне виконання військового і службового обов’язку.

До останніх днів свого життя він бездоганно організовував спортивні заходи державного та світового рівня, якісно формував суддівський склад та мав активну соціальну та життєву позицію.

Василь Федорович був Головою Ради Федерації охоронців України та обіймав посаду Президента Асоціації ветеранів державної охорони України.

Щирі співчуття близьким та рідним. Вічна пам’ять!

Стрічка новин