Податківці Черкащини виявили компанію, яка з порушенням законодавства виготовляла молочну продукцію

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури у ході здійснення заходів з протидії ухиленню від сплати податків виявили протиправну діяльність компанії, яка переробляє молоко, виробляє масло та сир у великих обсягах і широкому асортименті.

Встановлено, що службові особи комерційної структури з метою особистого збагачення організували злочинний механізм ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах шляхом відображення у бухгалтерській документації завідомо неправдивих відомостей щодо закупівлі молока у населення Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської та Миколаївської областей, що призвело до нанесення економічних збитків державі на загальну суму понад 25 млн.грн.

Під час документування протиправної діяльності суб’єкта господарювання, співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби в Черкаській області отримано докази вчиненого правопорушення.

Відповідальність за вказану протиправну діяльність передбачена Кримінальним кодексом України.