Пліч-о-пліч: громади області доєднуються до нацпроєкту
Ще дві громади Черкащини долучилися до національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Смілянська та Уманська тергромади налагоджуватимуть співпрацю із громадами, які постраждали внаслідок бойових дій.
Зокрема, Смілянська тергромада допомагатиме з відновленням Мирнограду. З найактуальніших напрямів співпраці – релокація комунальної техніки та обладнання до Сміли, а також підтримка внутрішньо переміщених осіб.
– Наша громада готова забезпечити зберігання важливих ресурсів партнерів, – повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Уманська громада також долучилася до національного проєкту. Депутати міської ради затвердили меморандум про співробітництво з Новобузькою міською територіальною громадою у формі партнерства.
– Обʼєднуємось з громадами-форпостами, визначаємо пріоритетні напрями, нові можливості для розвитку та реалізуємо спільні плани, – зазначила очільниця Умані Ірина Плетньова. – Адже солідарність і підтримка уражених територій – це не про красиві презентації, а про те, як ми разом робимо життя наших людей кращим щодня. Навіть у найскладніші часи.
Довідково:
«Пліч-о-Пліч» — національний проєкт для партнерського об’єднання тилових і центральних громад України задля підтримки та відновлення громад-форпостів, які розташовані вздовж кордону та на лінії бойового зіткнення, де значна частина об’єктів інфраструктури пошкоджена та зруйнована.
-
16:11Як ВПО отримати субсидію на оренду кімнати?
ВПО можуть отримати субсидію навіть у разі оренди кімнати, а не тільки квартири чи будинку. Потрібно мати договір оренди, подати заяву та вказати площу орендованої…
16:11 -
15:30На Черкащині визначили переможців грантів від Червоного Хреста
Підтримка бізнесу. В області обрали переможців на отримання грантів від Товариства Червоного Хреста України за підтримки Cruz Roja Española. Загалом розглянули 35 бізнес-планів. З них…
15:30 -
14:45Безбар’єрність — нова якість життя: на Черкащині розбудовують доступну медицину
Простір, орієнтований на людину. На Черкащині працюють над створенням безбар’єрних просторів. Особливо в медичній інфраструктурі. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час відвідування…
14:45 -
14:30Е-послуги і ресурси для родин з дітьми і тих, хто планує прийняти дитину
В межах Національного тижня безбар’єрності Мінсоцполітики пояснює, які онлайн-сервіси доступні для оформлення допомог, послуг і консультацій для сімей з дітьми та тих, хто планує прийняти…
14:30 -
14:05Власна справа: 6 млрд грн інвестувала держава у розвиток малого бізнесу через гранти
Ще 414 українців стали переможцями восьмої хвилі програми «Власна справа». Вони отримають гранти на старт або розширення бізнесу на 99 млн грн. Загалом від старту…
14:05 -
13:31В області оновлюють склад Ради із громадського здоров’я
Черкаська ОВА оголошує прийом кандидатур до складу Координаційної ради з питань громадського здоров’я. Оновлення пов’язане з кадровими змінами та новими пропозиціями від установ і організацій.…
13:31 -
13:02Аграрії засіяли вже 94% ярих зернових та зернобобових культур від прогнозованих площ
Станом на 23 травня 2025 року аграрії всіх областей України засіяли 5,3 млн га ярих зернових та зернобобових культур. Це складає 94% від прогнозованих площ.…
13:02 -
12:22Діалог влади та бізнесу: компенсаційні програми і безбар’єрне працевлаштування
Компенсаційні програми для роботодавців та рекомендації щодо працевлаштування ветеранів війни, людей з інвалідністю. Такі питання обговорили на черговій зустрічі в межах діяльності платформи “Діалог влади…
12:22 -
11:45Прозорість і підзвітність: в області триває моніторинг публічних закупівель
На Черкащині відслідковують публічні закупівлі, що оголошені через систему Prozorro. Це здійснюють у межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, із 15 по 23…
11:45 -
11:34Ігор Табурець про ситуацію в області на 23 травня
Затяжні тривоги були на Черкащині з ночі. В області працювали сили та засоби ППО. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. У межах нашої території…
11:34 -
11:17Як ветерани з інвалідністю можуть безкоштовно навчитися керувати авто
Керування авто — це не лише про транспорт, а й про базову і важливу потребу, що допомагає підтримувати соціальні зв’язки й відчувати долученість. Для ветеранів…
11:17 -
10:25Доступ до послуг у кожному куточку — що таке мобільні ЦНАПи та цифрові валізи
Державні послуги мають бути доступними кожному. Та не всі можуть дістатися до ЦНАПу: через вік, стан здоров’я, відстань, воєнні дії або інші обставини. Саме тому…
10:25