Платники податків Черкащини за 10 місяців до бюджетів усіх рівнів сплатили майже 16 млрд грн

Платники Черкаської області за січень –жовтень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 15,6 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року до бюджетів спрямовано на 2,5 млрд грн (19%) податків більше. Про це інформує Головне управління ДПС у Черкаській області.

До державного бюджету України сплачено 6,6 млрд  грн, що на 1,1 млрд грн (майже 20%) більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали  9 млрд грн, що 1,4 млрд грн 9майже 19%) більше ніж за січень-жовтень 2021 року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 8,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 3 млрд грн (майже 55%)  більше у порівнянні з показником за відповідний період 2021 року.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській областіСергій Гришко зазначив, що платники податків Черкащини сплачують податки, декларують  доходи та працюють незважаючи на воєнний стан, за що їм щира вдячність! Разом до Перемоги!

 

Стрічка новин