Платники податків Черкащини сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,3 млрд гривень

За чотири місяці цього року платники Черкаської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,3 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 342 млн грн, або на 7 % більше податків, зборів та платежів, інформують в ГУ ДПС області.

До державного бюджету України сплатили 2,3 млрд грн, що на 83 млн грн,  або на 3,8 % більше податків, зборів та платежів порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 3 млрд грн, що на 259,5 млн грн, або на 9,5 % більше податків, зборів та платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 2,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 353,4 млн грн, або на 17,5 % більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Стрічка новин