Платники податків Черкащини сплатили 191,3 млн грн акцизного податку

За дев’ять місяців платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 48,2 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів. Про це інформують в ГУ ДПС у Черкаській області.

До місцевих бюджетів платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили 143,1 млн грн акцизного податку. Додатково місцеві бюджети отримали 23,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 37,3 млн грн, або на 135,3 відсотків.

Станом на 01 жовтня в Черкаській області зареєстровані 2582 платників акцизного податку, зокрема: 9 – виробників алкогольних напоїв, 110 платників акцизного податку з пального, 7 платників з електричної енергії та 2456 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.