Платники податків Черкащини сплатили 164,9 млн гривень рентної плати

Платники податків Черкащини протягом одинадцяти місяців 2020 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплатили 164,9 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан.

Зокрема, до державного бюджету за одинадцять місяців поточного року сплачено 82,4 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 33,9 млн гривень (41,1 %).

Також, до державного бюджету сплачено 33 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 14,7 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,8 млн грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

До місцевих бюджетів впродовж січня – листопада 2020 року надійшло 82,5 млн грн рентної плати, у тому числі: 47,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 27,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання води; 7 млн грн рентної плати за користування надрами.

Стрічка новин