Питання профілактики правопорушень серед молоді обговорили в ОВА

Пошук ефективних шляхів профілактики правопорушень, дитячої злочинності та захисту прав неповнолітніх вимагає синергії правоохоронних органів та профільних структурних підрозділів обласної адміністрації. Їх напрацьовували на засіданні міжвідомчого круглого столу щодо профілактики негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі.

Відкриваючи роботу засідання, заступник очільника області Олександр Шамрай закцентував увагу на необхідності скоординованої роботи на міжвідомчому рівні щодо вирішення проблем, пов’язаних із дитячою бездоглядністю, злочинністю і правопорушеннями, а також правопорушеннями по відношенню до самих дітей, захистом їх прав та законних інтересів, зайнятістю у позаурочний час завжди були і залишаються актуальними у нашому суспільстві.

У продовження зустрічі представники прокуратури, поліції, структурних підрозділів ОДА обговорили питання порядку денного. Зокрема, про взаємодію органів і служб при реалізації пілотного проєкту щодо імплементації правосуддя, дружнього до дитини, в рамках кримінального провадження доповіла Оксана Покатілова.

У рамках роботи круглого столу представники відділів освіти та служб у справах дітей територіальних громад області доповіли про стан справ на місцях, у тому числі про здійснену роботу щодо попередження та профілактики негативних соціальних проявів серед дітей та молоді.