Під час патрулювання на Черкащині поліцейські перевірили майже чотириста осіб та триста транспортних засобів

Спільне патрулювання поліцейських та допоміжних сил показало ефективність.
Під час патрулювання перевірили майже чотириста осіб, триста транспортних засобів та виявили до пів сотні порушників комендантської години.
У зв’язку з відключенням електроенергії на Черкащині на спільне патрулювання заступили правоохоронці ГУ Національної поліції в Черкаській області, патрульні, військовослужбовці територіальної оборони, військової служби правопорядку та добровольчі формування територіальних громад. Вони приділяли посилену увагу об’єктам критичної інфраструктури, комунальним підприємствам, банківським установам та перевіряли підозрілих осіб. Не залишили поза увагою й порушників комендантської години.
Відтак, під час патрулювання перевірили майже чотириста осіб, з яких — 114 у Черкасах.  Правоохоронці та допоміжні сили перевірили триста транспортних засобів. Склали 83 адміністративні матеріали щодо заборони тютюнопаління та розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, а також за порушення правил адміністративного нагляду.
Окрім того, протягом ночі в області виявили до пів сотні порушників комендантської години, серед них 24 жителі Черкас.
Правоохоронці Черкащини нагадують про дотримання комендантської години, правил проїзду блокпостів та дотримання алгоритму дій у разі повітряної тривоги.
Такі патрулювання будуть проводитись й надалі.
За інформацією Поліції в Черкаській області
Стрічка новин