Отримували нагороди, говорили про незалежність і співали пісень: у Черкасах відзначали державні свята (ФОТО)

У переддень Дня Прапора і Дня Незалежності відбулися святкові урочистості на Соборній площі. Черкащани підняли прапор України, отримали нагороди і співали пісні.

«Сьогодні ми відзначаємо найважливіше свято нашої країни. Цього дня Україна здобула свою незалежність. Це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати власну державу. Майдан, Революція Гідності, війна на Сході згуртували українське суспільство, щоб зберегти незалежність нашої України. Ця боротьба триває, на жаль, і сьогодні. Тому велика дяка героям-захисникам, низький уклін батькам та матерям, що виховали воїнів-патріотів. Шана, довічний спокій тим, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність нашої країни. Велика подяка всім черкащанам за небайдужу громадянську позицію. Будьмо згуртованими та небайдужими до майбутнього нашої країни. Я впевнений, ми разом можемо побудувати міцну, заможну, європейську українську державу. Ми великий народ! Ми здатні відстояти свою державу», привітав українців зі святами перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов.

До Дня Незалежності сім черкащан отримали почесні звання народного художника, заслуженого лікаря, працівника культури, освіти, промисловості, сфери послуг.

Також черкащан нагородили почесною грамотою Черкаської ОДА і почесною відзнакою «Холодний Яр».

На урочистостях виступили смілянський гурт «Родовід» і черкаський гурт Time. На святі були і байкери. З прапорами України вони проїхалися навколо Соборної площі. Потім перед облдержадміністрацією влаштували виставку спорткарів і байків.