«Олімпійське лелеченя» цього року відбувається в онлайн-форматі

На Черкащині розпочався обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Про це інформує пресслубжба віділення національного олімпійського комітету в Черкаській області.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями цей конкурс відбудеться у трохи незвичному форматі – в онлайн-режимі. Усі конкурсні напрямки зберігаються, проте також трансформуються під нові умови.

Фінал обласних змагань запланований на 26-27 листопада. Організатором заходу виступає відділення НОК України в Черкаській області.

Участь у спортивно-масовому заході можуть взяти збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-14 років та вчителя фізичного виховання навчального закладу.

Програма заходу «Олімпійське лелеченя» включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини.

Презентація команди (назва, емблема, девіз, рухова-композиційна презентація команди школи до 3 хв.) цього року має бути відзнята на відео та надіслана на електронну пошту відділення НОК на розгляд суддівської колегії.

Олімпійська вікторина відбудеться у вигляді онлайн-тесту.

Виконання конкурсних вправ (руханка, спортивні завдання) влаштують за участі олімпійця в онлайн-форматі одночасно для всіх шкіл-учасників заходу.

Призери та учасники будуть нагороджені відзнаками та олімпійськими подарунками від відділення НОК України в Черкаській області.

Захід «Олімпійське лелеченя» започаткований з метою заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Якщо ваш навчальний заклад бажає долучитися до участі в заході і дізнатися всі подробиці – зателефонуйте за номером 098-409-64-20 (Іван Степанович Урста).