Олексій Чернишов: Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, без жодних перенесень та змін

12 жовтня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов з робочим візитом відвідав Київщину: Гостомель, Макарів, Нещерів. Основна мета — стан підготовки громад до опалювального сезону.

«Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, без жодних перенесень та змін! Він почнеться як і планували: як тільки протягом 3 днів середньодобова температура буде нижче +8 °C. Навіть погода на нашому боці», — наголосив Олексій Чернишов.

За словами очільника Мінрегіону у майже 4 тисяч населених пунктах знову є світло. За дві доби максимально швидко відремонтували пошкоджене під час ракетної атаки ворога. Без електрики поки залишаються лише 8 населених пунктів, роботи там завершать найближчими днями. Уряд та місцева влада згуртовані та єдині як ніколи.

Під час відвідування села Нещерів Міністр поспілкувався з жителями. «Місцева та обласна влада допоможуть постраждалим від влучання ракет 10 жовтня, і вже найближчими днями виділять кошти. Люди розуміють ситуацію, жодного розпачу, лише налаштованість на перемогу», — зазначив Олексій Чернишов.

У селищах Макарів та Гостомель продовжуються відновлювальні роботи. У Макарові протягом двох тижнів завершать чергові відновлювальні роботи у багатоквартирних будинках. На фінішній прямій ремонт покрівлі, далі візьмуться за вікна. У Гостомелі в постраждалому житловому комплексі до зими мають завершити встановлення вікон, ремонт фасаду та покрівлі. Ще один будинок у місті буде відремонтований коштом програми UNITED 24.

Нагадаємо, Уряд закликає усіх українців до заощадження електроенергії, особливо з 8:00-11:00 та 17:00-23:00.