Олександр Скічко закликав голів РДА та громад готувати проекти ДФРР на 2022 рік

У Черкаській ОДА вже розпочали готуватися до подачі проектів регіонального розвитку ДФРР на 2022 рік. Сьогодні очільник області Олександр Скічко провів нараду з головами РДА, міських, селищних, сільських територіальних громад, щоб обговорити конкурсний відбір проектів.

З 5 травня 2021 року розпочався конкурсний відбір проектів ДФРР на 2022 рік.

«Готувати проекти на конкурс ДФРР треба вже зараз. Раджу обговорити на рівні району та громад проектні ідеї та підготувати масштабні проекти. Їх у подальшому треба опрацьовувати зі структурними підрозділами ОДА, розглянути варіанти комбінованого фінансування можливих проектів різних джерел, зокрема з народними депутатами. Для цього потрібен час. Тому прошу активізувати роботу щодо підготовки проектів, які після вирішення технічних питань ви змогли б оперативно зареєструвати», каже Олександр Скічко.

Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Василь Стеценко зазначив, що проекти, які мають фінансуватися з ДФРР, повинні впливати на громаду або кілька громад для того, щоб претендувати на перемогу.

«Локальні проекти, які мають вплив лише на один населений пункт, частково вирішують проблему та не мають комплексного характеру, відповідно до затверджених критеріїв Мінрегіону наберуть низьку кількість балів та не зможуть претендувати на перемогу в конкурсі. Тому такі проекти повинні фінансуватися за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством», говорить Василь Стеценко.

Важливо, щоб представники місцевої влади активно залучали кошти державної підтримки та, поєднуючи їх з власними ресурсами, спрямовували на реалізацію проектів.

Стрічка новин