ОБСЄ в Україні запрошує до обговорення та редакції зведеного бюджету організації-2021

У межах ОБСЄ розпочинаються переговори щодо проекту зведеного бюджету організації на 2021 рік. Зокрема планується обговорення проекту бюджету координатора проектів ОБСЄ в Україні. Він попередньо становить понад 3,6 млн євро.

Проект бюджету також містить пропозиції щодо пріоритетів спільної проектної діяльності ОБСЄ з профільними органами виконавчої влади та іншими державними органами України. Зокрема за програмами «Демократизація та незалежне управління», «Верховенство права та права людини», «Безпека людини» та «Економіко-довкільні та політико-військові проекти». Кожна програма містить цілі та очікувані результати.

За цими напрямками Координатор проектів розробить окремі проекти для реалізації у 2021 році з партнерами від Уряду України. Потенційні українські партнери можуть вносити пропозиції або зміни до напрямів проектної діяльності згідно з проектом бюджету КПОУ на наступний рік зважаючи на нагальні потреби українських відомств та установ. Між тим, всі проектні пропозиції, розроблені на основі ухваленого бюджету, вимагатимуть в подальшому погодження в МЗС.

Довідково:

Координатор проектів ОБСЄ в Україні надає підтримку реформам та допомагає країні справитися з викликами, що постали у часі кризи. Виконувані ним проекти сприяють докорінним перетворенням, необхідним для розбудови стабільного та демократичного майбутнього країни. Координатор застосовує багатосторонній підхід та реалізує проекти, які стосуються широкого спектру питань, таких як конституційна, правова та судова реформи; освіта в сфері прав людини та юридична освіта; діалог як інструмент у подоланні кризи та здійсненні реформ; психологічна та соціальна реабілітація осіб, які постраждали від кризи; боротьба з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; розмінування та демократичний контроль над безпековим сектором; захист довкілля; безпека кордонів; свобода ЗМІ; вибори; належне урядування; ґендерна рівність.

Стрічка новин