Оборонцям від Черкащини передали черговий транш підтримки

+100 fpv-дронів різної модифікації передали від Черкащини бійцям 110 окремої механізованої бригади імені Марка Безручка. Частина цих БпЛА – з тепловізійними камерами. Про це розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

Придбали дрони коштом облбюджету.

– Така підтримка – те, для чого ми, зокрема, працюємо над наповненням бюджетів, – наголосив Ігор Табурець. – Буквально на днях спілкувався з командирами підрозділів, що відбивають ворога на Покровському напрямку. Потреби незмінні: дрони, РЕБи. Тому зосереджуємось на пошуку ресурсу для закриття запитів. Тож далі неодмінно буде. Це – наше завдання. Усієї Черкащини. Дякую всім платникам податків області!

Нагадаємо, на Черкащині не відбулося позачергове засідання сесії обласної ради. На ньому мали розглядати питання про створення тимчасової комісії для інвентаризації, економічного аналізу та аудиту обласного комунального майна.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: