Обласний центр зайнятості допомагає вимушеним переселенцям знайти роботу

Щоб допомогти державі на економічному фронті, фахівці служби зайнятості згуртовано працюють над тим, щоб скоординувати попит та пропозицію регіонального ринку праці. Від початку введення воєнного стану в Україні і до 23 березня 2022 року до Черкаської обласної служби зайнятості звернулися 185 внутрішньо переміщених громадян, 97 осіб отримали статус безробітних.

Переважно це жителі Києва та Київської області, які перед цим працювали: керівниками, юристами, менеджерами, спеціалістами державної служби, інженерами, викладачами, лікарями, продавцями, кухарями тощо.

На цей час обласна служба зайнятості обслуговує близько 15 тисяч безробітних. Зокрема, з 24 лютого 2022 року зареєстровано 1400 безробітних, а 1900 клієнтів за цей період були працевлаштовані. На сьогодні у базі даних обласної служби зайнятості налічується 365 вакансій, із них – 112 у місті Черкаси. Здебільшого, це робітничі професії.

Наразі черкаські роботодавці потребують: бухгалтерів, водіїв автотранспортних засобів, швачок, фрезерувальників, двірників, слюсарів-електриків із ремонту електроустаткування тощо.

Нагадаємо, що за допомогою можна звернутися до будь-якого центру зайнятості України, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Зареєструватись в центрі зайнятості можна трьома способами, зокрема: через портал «Дія» (лише зі стаціонарного ПК), скориставшись послугою «електронна черга» на вебсайті Державної служби зайнятості, або ж особисто прийти до центру зайнятості з необхідними документами. Покрокова інструкція з реєстрації тут: https://is.gd/slj2Jb.

 

Довідково: для отримання детальної інформації про реєстрацію, обслуговування та виплати допомоги по безробіттю, просимо звертатися на «гарячі лінії» центрів зайнятості обласної служби зайнятості. Контакти можна знайти за покликанням: https://is.gd/yoFynO.

Стрічка новин