Обласне управління культури збирає проекти від громадськості

Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА розпочинає збір ідей, проєктів від громадськості щодо розвитку сфери культури, креативних індустрій та охорони культурної спадщини. Вони необхідні для створення проєкту обласної програми розвитку культури Черкаської області.

В управлінні мають намір створити реальну програму, в якій врахують ідеї громадськості. По завершенню терміну збору разом обговорять пропозиції, проаналізують та сформують програму культурного розвитку Черкаської області.

Якщо ви маєте ідеї щодо заходів, спрямованих на розвиток культурного потенціалу Черкащини, збереження культурної спадщини, популяризації та ефективного використання культурного надбання – чекаємо на ваші пропозиції.

Надіслати свої ідеї можна до 26 жовтня 2020 року на адресу iniciativa2008@ukr.net.

Якщо виникли питання, телефонуйте за цим номером: 37-41-61