Обласна “екстренка” отримала автопідсилення

Шість нових автомобілів поповнили автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вони працюватимуть у підрозділах у Маньківці, Звенигородці, Багачевому, Кам’янці, Городищі та Вереміївці. 

Отримали машини “швидкої” типу С  на базі Citroen Jumper за підтримки казахської компанії “BI Group”.

За словами міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, розвиток екстреної допомоги — пріоритет міністерства. 

– Це дало результати: за останні три роки, завдяки спільним зусиллям з партнерами, ми змогли передати понад 2500 нових автомобілів швидкої допомоги, – зауважив міністр. – І цей процес триває. Ми також працюємо над створенням пунктів базування у віддалених громадах, щоб забезпечити гідні умови для медиків.

Як зауважив народний депутат України Сергій Нагорняк, голова групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан, підтримка України з боку казахського бізнесу – системна.
– “BI Group” – наш постійний партнер, який уже не вперше допомагає українській медицині, – зауважив народний депутат. – Вдячний партнерам за надану допомогу. Радий, що з 10 реанімобілів, переданих в Україну, 6 розподілено саме на Черкащину. 

Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець підкреслив, що “екстренка” області показує повну готовність до будь-яких викликів і дієвість на практиці. 

– Наш Центр – один із кращих в Україні, – наголосив він. – І це заслуга всього колективу. Дякую кожному та кожній! Автопідсилення – це ще один інструмент стійкості та оперативності для наших бригад. І ми цьому питанню приділяємо особливу увагу. 

Під час робочого візиту на Черкащину міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко ознайомився з будівництвом корпусу, де буде розміщений Центр екстреної медичної допомоги області. Тут діятиме єдина централізована оперативна диспетчерська та інші необхідні для роботи служби сервіси. 

Також урядовець ознайомився з медичними проєктами, які втілюють на базі обласного Клінічного центру онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги. Тут працюють над створенням належних умов для прийому паліативних хворих, розвивають реабілітаційні потужності для відновлення пацієнтів. Між тим, готуються до повноцінного запуску в роботу лінійного прискорювача. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин