«Наша підтримка – запорука Перемоги»: в області триває волонтерський проєкт

На Черкащині набирає обертів волонтерський проєкт «Наша підтримка – запорука Перемоги», який стартував на початку червня силами освітянської спільноти та за сприяння обласної військової адміністрації.

Працівники КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» долучилися до проєкту і 9 червня навідалися з подарунками та словами підтримки до одного з медзакладів Черкас, де проходять лікування захисники нашої країни.

– Патріотизм сьогодні – це не мода, а виклик сучасності. Людські взаємини неможливо уявити без проявів тепла і турботи. Вдячність – один із способів показати людині свою любов і шану, – зазначають в обласному центрі роботи з обдарованими дітьми.

Тому в рамках проєкту вихованці Центру, педагоги та батьки створили персональні подарунки кожному воїну, в які вклали обереги, малюнки, листи підтримки та вдячності, смаколики і віру в Перемогу для найкращих і найсміливіших захисників!