Народна депутатка Роксолана Підласа вакцинувалася від COVID-19 на Черкащині

У Черкаській області розпочали вакцинацію від COVID-19 публічні і громадські діячі. Тому народна депутатка України Роксолана Підласа сьогодні отримала щеплення від коронавірусу. Про це повідомила на своїй Фейсбук-сторінці.

«Я впевнена, що вакцинуватися важливо. Без цього нам не уникнути чергового локдауну, ще більшої кількості заражених і економічної кризи. Лікарі, військові, вчителі – мають бути вакциновані в першу чергу. Але, на жаль, ситуація склалася так, що зараз нам потрібно їх переконувати. Тому, на власному прикладі в присутності місцевих ЗМІ вирішила показати, що щеплення AstraZeneca/Covieshield безпечні. Їх виробляє індійська компанія зі світовим ім’ям (ще до ковіду їхня потужність складала 50 млн доз щомісяця), а третя фаза клінічних випробувань показала ефективність AstraZeneca/Covieshield понад 70%», – говорить Роксолана Підласа.

Також Роксолана Підласа направила депутатське звернення до міністра охорони здоров’я Степанова терміново налагодити механізм розподілу невикористаних доз між усіма охочими, які подали свою заявку через Єдиний портал державних послуг Дія