Напрямки співпраці щодо розвитку агропромислового комплексу області обговорили в Черкаській ОДА

У Черкаській ОДА відбулась зустріч заступника голови ОДА Романа Карманніка з представниками Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, за участі представників Черкаської агенції регіонального розвитку, Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, Департаменту Агропромислового Розвитку. Представники ОДА та Програми USAID (АГРО) обговорили напрямки співпраці щодо розвитку агропромислового комплексу Черкаської області.

Регіональний координатор Програми USAID (АГРО) Тетяна Монке та керівник напряму допоміжних послуг Олександр Осовець окреслив напрямки співпраці Програми USAID (АГРО) з територіальними громадами та мікро, малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами (ММСП) Черкащини, а саме:

  • методичний супровід проектних ідей територіальних громад (перетворення їх в проекти);
  • розробка законопроектів, які будуть направлені на розвиток агропромислового комплексу;
  • проведення навчальних семінарів, круглих столів у сфері агропромислового розвитку;
  • участь територіальних громад та ММСП в проектах Програми та інші.

Заступник голови ОДА Роман Карманнік, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало навели приклади бізнесу, де буде корисною підтримка Програми USAID (АГРО), а також пріоритетні напрями розвитку територіальних громад.

В рамках співпраці 23 вересня на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького відбудеться регіональний круглий стіл «Можливості для сільського розвитку в контексті земельної реформи та децентралізації» для представників територіальних громад області, землевпорядників, представників органів влади, аграрного бізнесу, асоціацій.

Також обговорено можливість участі представників Програми USAID (АГРО) в якості спікерів на щорічному Форумі інститутів громадянського суспільства “ГРАНТуємо зміни 7.0”.

Довідково:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма (2019-2024 рр.), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку і реалізується компанією „Кімонікс Інтернешнл Інк.“.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Стрічка новин