Національна поліція України готова до забезпечення правопорядку під час новорічно-різдвяних свят. Про це Голова Нацполіції Ігор Клименко наголосив на інструктивній нараді сьогодні, 30 грудня, у Головному управлінні поліції Києва. До несення служби у посиленому режимі залучені працівники структурних підрозділів, патрульні поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії та працівники інших підрозділів системи МВС.

У нараді взяли участь начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Роман Семенченко, керівник Департаменту превентивної діяльності НПУ Ігор Бабич, очільник поліції Києва Іван Вигівський, начальник Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Артем Бондаренко та керівники структурних підрозділів столичного главку.

Для негайного реагування на зміни оперативної обстановки у столиці розгорнуто роботу цілодобового ситуаційного центру, додаткових слідчо-оперативних груп, кінологів та вибухотехніків. На усіх локаціях, де встановлені новорічні ялинки, несуть службу наряди правоохоронців.

«Цього року, коли наша держава вперше зустрічає свята в таких умовах, правоохоронці повинні максимально забезпечити безпеку людей та не допустити жодних провокацій. Тому у ці дні ми посилюємо додатковими нарядами несення служби на вулицях у цілодобовому режимі. Водночас ми не виключаємо, що громадяни захочуть відвідати святкові ялинки, тож звертаємо увагу мешканців на обов’язковості дотримання ними комендантської години. Наразі у Києві вона діє з 23.00 до 05.00 і у новорічну ніч ніхто її не скасовував», – наголосив Голова Нацполіції Ігор Клименко.

Мешканці столиці мають бути готові до можливої посиленої перевірки документів та речей.

«У разі оголошення сигналу повітряної тривоги робота поліцейських нарядів буде спрямована на інформування жителів та гостей столиці щодо розташування найближчих укриттів. Разом з тим, якщо буде погіршення погодних умов, поліцейські забезпечуватимуть безперешкодне пересування транспорту вулицями міста та надаватимуть допомогу людям у мобільних пунктах поліції».

Голова Національної поліції України також наголосив на забороні продажу та використання піротехнічних виробів в умовах воєнного стану. Новорічні свята не є винятком цих обмежень.

Як зазначив начальник столичної поліції Іван Вигівський, у Києві правоохоронці готові до забезпечення правопорядку:

«У разі виявлення правопорушень, співробітники поліції негайно реагуватимуть та притягуватимуть винних до адміністративної та кримінальної відповідальності. Тож закликаємо громадян бути свідомим та відповідальними і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків задля спокійних та мирних свят».