В ОВА обговорили безпекову складову під час складання НМТ

Безпека під час складання національного мультипредметного тесту – незмінне пріоритетне завдання. На цьому наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай.

Сьогодні він провів робочу зустріч із директоркою Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світланою Сакаєвою, освітянами, представниками Нацполіції та обласної ДСНС. Тут у деталях обговорили вимоги, що регулюють організаційно-технологічні особливості проведення тестування.

Цьогоріч в області для складання НМТ зареєструвалися 9614 осіб. Тестування проходитиме в тимчасових екзаменаційних центрах. Вони працюватимуть в 14 округах області. Головна умова – наявність укриття.

Під час повітряної тривоги тестування призупиняється. Його буде відновлено лише після повернення учасників і працівників центрів із укриття.

– Безпековій складовій під час НМТ приділяємо максимум уваги, – наголосив Олександр Шамрай. – Для цього взаємодіємо комплексно. Разом із правоохоронцями, рятувальниками та медиками відпрацьовуємо алгоритми дій. Це – спільна відповідальність.

У 2024 році основна сесія НМТ стартує з 18 травня.  Триватиме до 25 червня. Із 11 по 19 липня проходитиме додаткова сесії.