На Звенигородщині запустили два «класи безпеки»

Ще два освітні осередки про безпеку відкрили на Звенигородщині. «Класи безпеки» сьогодні запустили у Веселокутській та Кобринівській гімназіях Тальнівської територіальної громади. Про це інформують в ГУ ДСНС області.

Активну участь у відкритті взяли команди юних рятувальників-пожежних Кобринівської гімназії «Фенікс» та Веселокутської гімназії «101». Юні рятувальники представили безпекові локації, які розміщені в класах.

У «класах безпеки» діти зможуть отримати знання та практичні навички з питань пожежної та мінної безпек, домедичної допомоги та психологічного розвантаження, безпеки життєдіяльності тощо. Особливу увагу при проведенні занять приділятимуть безпечному поводженню з вибухонебезпечними та підозрілими предметами.

Нагадаємо,, цьогоріч в області почали працювати 59 «класів безпеки». Загалом на Черкащині діє 71 такий освітній безпековий осередок.