На Черкащині запрошують на онлайн-аукціон з приватизації адмінбудівлі з двома ганками

9 грудня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації одноповерхової адмінбудівлі з двома ганками загальною площею 215,8 м².  Об’єкт приватизації  розташований в центрі села Степанці, поряд із адміністративною будівлею сільської ради, про це інформують в ФДМУ у Черкаській області.

Фундаменти стрічкові, бутові; стіни дерев’яні, облицьовані цеглою; дерев’яні перегородки – поштукатурені, частково цегляні; дах шатровий, чотирисхилий, частково зруйнований; покрівля з азбестоцементних листів по дерев’яних конструкціях; підлога дощата, цементна. Ганок  бетонний, відсутнє вимощення.

Електропостачання  від сільських електромереж, не працює, пічне опалення зруйноване. Об’єкт тривалий час не використовується. Фізичний стан незадовільний.

Під об’єкт відведена земельна ділянка площею 0,1210 га.

  • Стартова ціна – 43 600 грн.
  • Термін подання заяв – до 08 грудня 2022 року.
  • Локація – Черкаська обл.,Черкаський р-н, село Степанці, вулиця
  • Шевченка, 12.
  • Детальніше про об’єкт –https://bit.ly/3TS9eNJ.
  • Взяти участь в аукціоні https://bit.ly/3VajLVC.

Додаткову інформацію щодо об’єктів приватизації можна отримати в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області РВ ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 205, каб. 302, тел. (0472) 37-29-21, час роботи з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, в п’ятницю з 8:00 до 15:45; на сайті https://privatization.gov.ua/, офіційній сторінці Управління у соцмережі https://www.facebook.com/Cherkasy.spfu/, а також приєднавшись до Telegram-каналу Управління за посиланням: https://t.me/cherkasy_spfu.

Стрічка новин