На Черкащині яскраво закрили літні таборування для дітей захисників

Яскраве літо, позитивні емоції та нові враження. На Черкащині завершилися таборування для дітей військовослужбовців 118 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. На “Дні подяки” зустрівся з родинами та малечею очільник області Ігор Табурець.

Ініціювала літні відпочинкові активності для дітей Капеланська служба Черкаської ТРО. Загалом вдалося до них залучити понад 300 дітей. Вони відпочивали і в Черкаській області, і в Карпатах.

– Ми прагнули організувати цікавий відпочинок для дітей наших захисників і захисниць, – зауважив Ігор Табурець. – І нам це вдалось. Дякую Капеланській службі за ініціативу, всім партнерам! Важлива справа. Цінно! Мав змогу особисто бути на старті таборувань ще в червні. Це якраз ті активності, які запам’ятаються дітлахам надовго і які точно їх відволікли від буденності.

На літніх оздоровчих і відновлювальних активностях проєкти для дітей в області не завершують.

– Попереду ще більше проєктів для сильних дітей незламної нації, – сказав начальник ОВА. – Нам важливо бути в єдності, пліч-о-пліч, підтримувати один одного!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: