На Черкащині визначили лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича

Лауреатів обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича визначила сьогодні профільна комісія.

Їх обрано у двох номінаціях.  Зокрема, за видання краєзнавчої літератури премію отримуватиме Алла Перепелиця із книгою «Вершаці: історія і сьогодення». А також Клавдія Бугаєнко за видання «Бібліотечна справа Черкащини: від першоджерел до сьогодення».

У номінації «За особливий внесок у розвиток музеїв» переможцем став літературний музей Григорія Сковороди. Він функціонує в Коврайському НВК. Керівник – Людмила Різник.

Нагадаємо, премія присуджується до дня народження Михайла Максимовича. Зокрема, за видану краєзнавчу літературу, що відзначається наповненістю, науковістю, інформативністю історичного змісту. А також за розвиток музейної справи у закладах області.

Довідково:

Михайло Максимович — видатний український науковець. Він народився  15 вересня 1804 року на хуторі Тимківщина. Нині це Черкаська область.