На Черкащині визначили кращого спортсмена січня-2023

Ростислав Голубович став кращим спортсменом січня-2023 року на Черкащині. Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.

Олімпійський осередок Черкащини й цьогоріч продовжує традицію відзначення кращих спортсменів регіону за підсумками виступів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. У січні на звання кращого претендували троє спортсменів: стрілець Сергій Куліш, легкоатлет Ростислав Голубович та триатлет Володимир Шерстов.

Ростислав Голубович, кандидат у майстри спорту України, став учасником Командного чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, що проходив наприкінці січня. Спортсмен посів третє місце змагань з бігу на 400 метрів. Його результат – 49,88 с. Тренує Ростислава Олександр Старовойтов.

Сергій Куліш, заслужений майстер спорту України, 19-21 січня взяв участь у Міжнародному турнірі Гран-прі з кульової стрільби в м. Осієку (Хорватія). Там спортсмен здобув дві нагороди. Він став переможцем зі стрільби з гвинтівки у вправі ГП-6 та посів третє місце у команді у цій самій вправі. Його тренер – Віктор Нагній.

Володимир Шерстов, кандидат у майстри спорту України, взяв участь у Зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) серед юніорів. Змагання відбулися 27-29 січня у Львові. Результат спортсмена – третє місце з акватлону, де він долав дистанції 800 м плавання та 5000 м бігу. Тренує його Георгій Косов.