На Черкащині СБУ повідомила про підозру проросійській пропагандистці

З початку повномасштабного вторгнення росії мешканка Канева закликала у своїх постах підтримувати агресора. Зокрема, через соцмережі вона вела проросійську пропаганду.

Жінка відкрито підтримувала збройну агресію рф та закликала звільнити Україну від так званих «нацистів». У окремих дописах зловмисниця звинувачувала ЗСУ, називаючи їх «укрозвери», та виступала у підтримку звільнення російських полонених.

У результаті обшуків було вилучено комп’ютерну техніку та мобільний телефон з доказами протиправної діяльності. Слідчі СБУ повідомили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Викриття та документування пропагандистської діяльності здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

За інформацією Управління СБ України у Черкаській області