На Черкащині СБУ повідомила про підозру черговому пропагандисту, який сприяв ворогу

Служба безпеки України повідомила про підозру мешканцю Уманського району, який публічно підтримував військову агресію РФ. Деструктивний контент чоловік розповсюджував через заборонені соцмережі, інформують в СБ України у Черкаській області.

У власних матеріалах та дописах він виправдовував злочинні дії російських військових та бойовиків терористичного угруповання так званої «Л/ДНР». Також, чоловік репостив «публікації» з символікою окупантів та закликав загарбників до боротьби з так званими «нацистами» на території України.

У результаті обшуків було вилучено комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Слідчі СБУ повідомили пропагандисту про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття зловмисника здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.