На Черкащині розпочався набір на посади поліцейського офіцера громади

На Черкащині розпочався набір на посади поліцейських офіцерів до Золотоніської, Будищанської, Корсунь-Шевченківської, Чорнобаївської, Драбівської територіальних громад. Про це інформують в Національній поліції області.

Натепер учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади» стали вже 25 громад, у яких служить 33 поліцейських офіцера.

Заповнити анкету та приєднатися до команди поліцейських офіцерів громади можна на сайті Національної поліції. У конкурсі можуть взяти участь співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та при наявності водійського посвідчення.

Після подачі анкет на кандидатів чекатиме два етапи відбору. Під час першого етапу відбудеться тестування. У ході другого етапу – співбесіда зі спеціальною комісією, до якої входитимуть поліцейські та представники громади.

Майбутніх офіцерів громади, які пройдуть відбір, очікує два з половиною місяці навчання.