На Черкащині провели масштабні антикорупційні навчання

Корупційні ризики, упровадження реформи, нові інструменти. Для представників структурних підрозділів ОВА, районів та органів місцевого самоврядування, а також керівників комунальних закладів Черкащини провели антикорупційні навчання. Відкрив їх голова Національного агентства з питань запобігання корупції Віктор Павлущик.

Він сьогодні із робочим візитом перебуває в області. Тут він, зокрема, зустрівся із начальником ОВА Ігорем Табурцем та поспілкувався із представниками медіа регіону. Для фахівців, які займаються антикорупційною діяльністю в області, презентували напрацювання Агентства. Загалом до навчать залучили понад 140 осіб.

– Готові поділитися найкращими практиками, які ми напрацювали, щоб максимально якісно реалізовувати антикорупційну діяльність на місцях, відкрито та прозоро для суспільства, – зауважив Віктор Павлущик. – Для нас важливо залучати громадян до процесу. Пряма комунікація, відкриті процеси, зміни завдяки спільним зусиллям громадянського суспільства – наша мета.

Він додав, що, за даними дослідження Info Sapiens, 60% закордонних експертів високо оцінюють заходи, які втілюють в Україні в питанні антикорупційної діяльності.