На Черкащині припинили незаконну реалізацію спиртовмісних напоїв

Співробітники ГУ ДФС у Черкаської області з працівниками УСБУ у Черкаській області за процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури задокументували та припинили факти реалізації підпільно виготовленого спирту та саморобних лікеро-горілчаних виробів з порушенням вимог чинного законодавства України.

Мешканці Уманського району зберігали у кількох приміщеннях на території Черкаської області великі партії фальсифікованого спирту та саморобних спиртовмісних напоїв. Їх у подальшому незаконно реалізовували, зокрема через Інтернет, та доставляли.

Щоб припинити незаконну діяльність, провели 5 обшуків житлових і складських приміщень та транспортних засобів, де уманчани незаконно зберігали підпільно виготовленого спирт та саморобні лікеро-горілчані вироби.

За результатами перевірки вилучено 10 тонн цієї продукції на загальну вартість понад 2 мільйони гривень.

Наразі тривають слідчі дії. За результатами буде накладено арешт на вилучену продукцію та притягнено винних осіб до кримінальної відповідальності.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаської області