На Черкащині перерахували пенсії понад 40 тисячам працюючих пенсіонерів

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2022 року понад 40 тис. пенсіонерів, із них 5,9 тис. – по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Про результати проведеної роботи розповів керівник управління Олександр Супряга.

Розмір пенсії зріс у 15 тис. осіб, середній розмір їхнього підвищення – 206,89 грн. По Україні – 168,07 грн, зазначив керівник.

– Пенсію у підвищеному розмірі жителі Черкащини отримають у червні з доплатою за квітень і травень, – додав він. – Перерахунок пенсії ми провели тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку. Оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2022 року до 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено у травні.

Враховано лише страховий стаж, набутий після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, або – у разі доцільності – стаж та заробітну плату, набуті після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Стрічка новин