На Черкащині напрацьовують напрями активізації економічної співпраці з Казахстаном

Міжнародне співробітництво з іншими країнами продовжують налагоджувати на Черкащині. Шляхи активізації торговельно-економічної співпраці обговорили днями під час зустрічі заступника очільника області Олександра Турченяка з представниками Посольства України в Казахстані.

Зокрема – базові питання співробітництва: етапи, можливі форми та напрями співпраці.

– Одним із пріоритетів роботи Черкаської облдержадміністрації є налагодження та розвиток міжнародного співробітництва у різних сферах, – зауважив заступник начальника Черкаської ОВА. – У межах співпраці з Казахстаном цікавить налагодження торговельно-економічного співробітництва.

Представники Посольства запропонували звернути увагу на налагодження партнерства між підприємствами. Тож домовилися пропрацювати можливість організації онлайн-зустрічі бізнесу та Торгово-промислової палати Казахстану з бізнесом Черкаської області.