На Черкащині доповнюють інтерактивну карту сільгоспкооперативів

В області  створена Інтерактивна карта сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Сюди нанесені 118 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів області, інформують у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Така кількість – найбільша в Україні. Із зареєстрованих діючих – 94. За напрямами діяльності вони поділяються на переробні – 7, заготівельно-збутові – 8, багатофункціональних – 69, інших – 10.

У 2020 році зареєстровано 4 СОК: „Агропродукт Лисянщини“ та „Хлібороб-2“ Лисянського, „Лендмайстер“ Монастирищенського та „Агро Провайдер“ Черкаського районів.

Карта розміщена на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку. Завдяки простому інтерфейсу, кожен бажаючий може переглянути інформацію про СОК, визначити точне розташування та прокласти маршрут, дізнатись юридичну адресу та вид економічної діяльності згідно КВЕДу.

Карта досить популяризована, зафіксовано 3507 переглядів від користувачів інтернетного простору.