На автодорогах Черкащини проводяться роботи із водовідведення

Після рясного снігопаду вранці 26 квітня дорожні організації на автодорогах державного значення проводили роботи із водовідведення та прибирання повалених вітром дерев з проїзної частини.

Роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини, проводяться для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг. Спуск води з проїжджої частини дозволяє захистити асфальтне покриття від передчасного руйнування, а також забезпечити безпеку дорожнього руху.

За повідомленням Черкаського обласного гідрометцентру, зранку 26 квітня всю область ненадовго засипало снігом висотою до 2 см, а метеостанція в місті Звенигородка зафіксувала 7 см снігового покрову.

Також на автодорогах області сьогодні дорожники проводять роботи із прибирання наносного ґрунту під бордюрами, заміні старих дорожніх знаків.

Звертаємося до водіїв з проханням бути пильними та обережними за кермом, дотримуватися встановлених знаків в місцях проведення ремонтних робіт.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області