«Мрія» доступна кожній школі: як школи підʼєднуватимуть до екосистеми?
Тисячі українських шкіл підʼєднають до застосунку «Мрія» вже цього року. В оновленій освітній екосистемі для дітей передбачено застосунок із гейміфікацією та бонусами для мотивації до навчання. Батьки отримають повну картину освітніх результатів дитини та зможуть знаходити гуртки поруч, а вчителі заощаджуватимуть час за допомогою автоматизації та вбудованих функцій на базі штучного інтелекту.
Які нові та вдосконалені функції застосунку «Мрія» презентували на першій EdTech-події Мрія Постосвіта?
- Вчителі незабаром генеруватимуть тести в «Мрії» в кілька кліків завдяки штучному інтелекту, отримуватимуть виконані домашні завдання від дітей, створюватимуть міжкласні групи тощо;
- для дітей у «Мрії» передбачили внутрішню валюту за навчальні досягнення — «мрійки», які можна обмінювати на бонуси — квитки в кіно, майстер-класи, VR-квести;
- батьки та діти з нового навчального року зможуть вибирати гуртки за інтересами поруч із домом чи школою;
- адміністрації бачитимуть результати роботи вчителів у кілька кліків без переходів у журнали.
Команда вже розпочала роботу над «Мрією» для дошкілля: уперше дві ланки освіти обʼєднає єдина цифрова екосистема.
Учителі в «Мрії» вже автоматизували календарно-тематичне планування, створення розкладу, ведення журналу та виставлення тимчасових оцінок «олівчиком». Вони можуть прикріплювати до уроків нотатки й файли, ділитися коментарями без прив’язки до балів і спілкуватися з учнями та батьками в захищених чатах. Застосунок дає змогу комплексно вести освітній процес в єдиному цифровому середовищі — без потреби паралельно використовувати паперові записи чи інші цифрові продукти.
Діти мають у смартфоні «Мрія» ID, розклад, домашні завдання, персоналізовану бібліотеку контенту та динаміку результатів, а батьки в єдиному місці бачать ключові досягнення дитини.
Хто і як може підʼєднатися до «Мрії»?
Підʼєднатися до застоснку може кожна школа — незалежно від розміру, формату навчання, локації й того, чи користується вона іншою освітньою інформаційною системою. Органи місцевого самоврядування можуть познайомити з проєктом одразу всі школи своєї громади або області. «Мрія» завжди буде безплатною та добровільною: кожен заклад самостійно ухвалює рішення про підʼєднання і вже зараз може подати заявку за посиланням: mriia.gov.ua/app.
Нині вже підʼєднано 150 шкіл. Команда опрацьовує ще 1400 заявок від закладів освіти.
«Мрія» — це вебпортал і мобільний застосунок, де користувачі й користувачки мають план дня, конструктор розкладу, динаміку досягнень, чати, бібліотеку персоналізованого контенту від провідних освітніх платформ, «Мрія» ID та багато іншого. Пілотування застосунку розпочалося у вересні 2024 року і проходило у 6 областях України: у прифронтових містах і гірських селах, у школах із повністю дистанційним форматом навчання та в тих, які навчаються офлайн в укриттях.
Проєкт «Мрія» — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізують Мінцифра й МОН разом із Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
За інформацією Міністерства освіти і науки України
-
08:37Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 13 квітня
З тривогами минула ця ніч у Золотоніському та Черкаському районах. Як інформує начальник ОВА Ігор Табурець, наші оборонці мінуснули 5 ворожих БпЛА. - Травмованих немає,…
08:37 -
08:23Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 12 квітня
Тривоги вночі лунали в усіх районах. У межах області знищено 3 ворожі БпЛА. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. - Минулось без травмованих,…
08:23 -
16:26Діалог влади та бізнесу: як підприємцям Черкащини вийти на японський ринок
Розширення можливостей, посилення міжнародного співробітництва та ділова культура азійських країн. Підприємцям Черкащини розповіли, як вийти на японський ринок. Про це йшлося під час чергової зустрічі…
16:26 -
16:12Виробники компонентів зброї можуть отримати до 8 млн грн грантової підтримки для створення та розширення виробництва
Уряд розвиває програму грантів для бізнесу, який будує нові виробництва в оборонній сфері. Про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів…
16:12 -
15:35Масштабний транш допомоги ЗСУ передали від Черкащини
Потужно, масштабно та відразу в низку підрозділів на найгарячіші напрямки. Новий вантаж необхідного передали від Черкащини для військових. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.…
15:35 -
15:221,5 млрд грн додаткової дотації спрямовано громадам, які мають найбільшу потребу в підтримці
Уряд ухвалив низку рішень щодо підтримки громадян країни та громад. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 11 квітня. За…
15:22 -
13:58У І кварталі 2025 року на соцвиплати спрямовано 94,3 млрд грн
Міністерство фінансів вчасно та в повному обсязі профінансувало соцвиплати у І кварталі 2025 року. Із держбюджету на соцвиплати, що здійснює Мінсоцполітики, спрямовано 94,3 млрд грн.…
13:58 -
13:54Уряд закуповує 600 шкільних автобусів: хто їх отримає?
Уряд виділив 1,6 млрд грн на закупівлю понад 600 шкільних автобусів. Кошти спрямують в ті регіони, де найбільше дітей потребують підвезення до школи, але поки…
13:54 -
12:07Як роботодавцю отримати компенсацію за працевлаштування молоді?
Державна служба зайнятості України активно долучається до підтримки молоді в питаннях працевлаштування та адаптації на сучасному ринку праці. Одним із ефективних способів такої підтримки є компенсація витрат…
12:07 -
11:59Прозорість і підзвітність: на Черкащині триває моніторинг публічних закупівель
Моніторинг публічних закупівель, оголошених через систему Prozorro, продовжують здійснювати в області в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 04 по 11 квітня…
11:59 -
11:461,6 млн українських домогосподарств отримали житлову субсидію під час опалювального сезону
Для українців, які мають невеликі доходи і потребують підтримки від держави, діє низка програм допомоги. Однією з найзатребуваніших з них є програма житлових субсидій. Протягом…
11:46 -
09:21В Україні вже засіяли понад мільйон гектарів ярих зернових
Станом на 11 квітня 2025 року аграрії всіх областей України засіяли 1 058,6 тис. га ярих зернових та зернобобових культур. Наразі найбільша площа посівів припадає…
09:21