Молодь діє: на Уманщині стартував обласний молодіжний форум

Обласний молодіжний форум «Стійкість. Міць. Черкащина» стартував на Уманщині. 30 учасників упродовж двох днів обмінюватимуться досвідом, напрацьовуватимуть нові проєкти. У програмі заходу також передбачено навчання.

Серед учасників – учні, студенти коледжів і університетів області.

– Це майданчик обміну думками та ідеями, – зауважив заступник очільника області Олександр Шамрай на відкритті форуму. – Підтримка молодіжних ініціатив, співпраця – все це незмінні пріоритети на рівні області. Наша комунікація – надважлива. А наші спільні проєкти мають бути максимум результативні.

Подію організовано спільно Черкаською обласною військовою адміністрацією, Уманською тергромадою та Молодіжною радою при ОВА. Захід такого рівня вже вдруге проходить у регіоні.

Нагадаємо, при Черкаській обласній військовій адміністрації розпочала роботу молодіжна рада. Головна мета її роботи – залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики в регіоні.

Читайте також: Володимир Зеленський анонсував посилення державних програм підтримки молоді