Міжнародне співробітництво: на Черкащині налагоджують пряму комунікацію з партнерами

Чітке бачення та розширення комунікації з партнерами. В ОВА працюють над налагодженням зв’язків зі штатами США, з графствами Великобританії, федеральними землями Німеччини, регіонами Франції, краями Чехії та областями Італії. Результати проведеної роботи презентували під час засідання Регіонального офісу офісу міжнародного співробітництва Черкаської області.

На сьогодні на Черкащині напрацьовують перелік проєктів, які можуть бути втілені спільно з міжнародними партнерами як на рівні області, так і на рівні громад.

– Для нас важливо запровадити єдиний комплексний комунікаційний механізм між областю й регіонами іноземних країн, – зауважив заступник начальника ОВА  Олександр Турченяк. – Залучатимемо безпосередньо українське дипломатичне представництво. Це дозволить нам налагодити ефективну співпрацю.

Додамо, громади Черкащини вже мають 56 підписаних угод із міжнародними партнерами. З них 31 угоду – з країнами ЄС, 25 – із США, Великобританією, Грузією, Ізраїлем, Азербайджаном, Молдовою, Вірменією, Турецькою Республікою та іншими країнами.

Нагадаємо, в області шукають амбасадорів Черкащини, які просуватимуть наш регіон поміж інших країн.