Митрополит Черкаської єпархії УПЦ (МП) отримав чергову підозру

За матеріалами Управління СБ України в Черкаській області чергову підозру отримав митрополит Черкаської єпархії УПЦ (МП), який неодноразово закликав вірян до релігійної ненависті.
Служба безпеки зібрала докази протиправної діяльності керівника Черкаської єпархії УПЦ (МП).
Встановлено, що митрополит, незважаючи на отримані підозри, вкотре причетний до розпалювання міжконфесійної ненависті між вірянами в Україні.
За даними слідства, клірик, знаходячись під домашнім арештом, активно веде сторінки у соцмережах. На YouTube-каналі Черкаської єпархії УПЦ (МП) та сторінці у Facebook він розміщував деструктивні матеріали.
Його відеозвернення були спрямовані на формування передумов до міжконфесійної ворожнечі.
Нагадаємо, що це вже п’ята підозра митрополита щодо його антиукраїнської діяльності.
На підставі отриманих доказів йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань). Наразі вирішується питання про обрання митрополиту чергового запобіжного заходу.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури.